XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 sierpnia 2022r.

 1. W tym tygodniu:
  • Poniedziałek – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela,
  • Środa -Mszy Świętej wieczornej będzie przewodniczył bp Jacek Grzybowski,
  • I Czwartek – nabożeństwo z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne po mszy wieczornej. W tym dniu przypada 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o poległych i obrońcach naszej Ojczyzny.
  • I Piątek – spowiedź podczas porannej Mszy Świętej i od godziny 17.00,
  • Sobota – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Konferencja przed chrztem o 16.00. Różaniec o 17.00
 2. W przyszłą niedzielę odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych podczas mszy świętej o 11.00. Przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszki na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
 3. Dzieciom i młodzieży przypominamy o spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego oraz zapraszamy uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły na Mszę Świętą z okazji inauguracji roku szkolnego w czwartek, 1 września o godzinie 8.00.
 4. Prosimy o zgłaszanie osób chorych, do których kapłani mogą chodzić ze spowiedzią i Komunią Świętą w I Piątki i Soboty miesiąca.
 5. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego, gdzie można nabyć książkę pt. „Przyjaciele Boga. Święta Matka Teresa z Kalkuty.”
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.