XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 18 września 2022r.

1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu pod hasłem „Słuchajcie”. Rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
    • Wtorek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy,
    • Środa – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty,
    • Piątek – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  3. Rozpoczynamy zapisy na nowy kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapisywać się mogą uczniowie klas ósmych. Zapisy przyjmujemy w zakrystii po każdej mszy św. lub w kancelarii parafialnej. Zapisy potrwają do końca września.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – II rok przygotowań, odbędzie się w sobotę 24 września o godz. 19.00.
  5. Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w naszej parafii oraz dla ich rodziców zostanie odprawiona 25 września o godz. 16.00.
  6. Pierwsze spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się 25 września (niedziela) o 19.00 w salce na plebanii.
  7. Parafialny Zespół Caritas zaprasza chętnych na warsztaty rękodzieła w środę, 21 września po mszy wieczornej.
  8. Książka Intencji Mszalnych na 2023 rok będzie dostępna od 26 września.
  9. 15 października rozpocznie się w naszej parafii Kurs Przedmałżeński. Narzeczonych zapraszamy do kancelarii parafialnej w celu zapisania się do końca września.
  10. Dziękujemy osobom, które poświęciły swój czas i siły na sprzątanie salki na plebanii po remoncie.