XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 października 2023r.

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca. Adoracja i procesja wokół kościoła po mszy o 12.30. Taca przeznaczona jest na Dom Świętej Faustyny w Ostrówku.
    • Poniedziałek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów,
    • Wtorek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
    • Środa – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
    • I Czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, modlitwa o powołania po mszy wieczornej, następnie adoracja prowadzona przez Grupę Intronizacyjną,
    • I Piątek – spowiedź podczas porannej mszy świętej i od godziny 17 do 21. Podczas wieczornej adoracji od 19 do 20 będzie nam towarzyszyła modlitwą i śpiewem Grupa Adoracyjna,
    • I Sobota – wspomnienie NMP Różańcowej, Różaniec Wynagradzający o 17. Spotkanie Kół Żywego Różańca o 16.30.
  3. W przyszłą niedzielę w Warszawie odbędzie się Procesja Różańcowa za Polskę. Początek w katedrze praskiej o 12.30. Spotkanie Rady Parafialnej o 19 w salce na plebanii.
  4. Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są w naszym kościele w dni powszednie po mszy wieczornej (ok. 18.30), w środę ze względu na Nowennę o 19.00 a w niedziele o 17.30. W każdy wtorek różaniec będą prowadziły dzieci.
  5. Książka intencji mszalnych na 2024 rok będzie dostępna od 2 października (poniedziałek).
  6. Rozpoczynamy w naszej parafii nowy kurs przygotowujący do Bierzmowania dla młodzieży z klasy VIII szkoły podstawowej. Zapisy w zakrystii po mszach świętych lub w kancelarii do 15 października.
  7. Spotkanie dla Bielanek odbędzie się w sobotę 7 października o 9.00 w salce na plebanii. Zapraszamy również wszystkie dziewczynki, które chciałyby dołączyć do tej grupy.
  8. Spotkanie dla osób udających się na pielgrzymkę do Lourdes w sobotę (7 października) o 15.00 w salce na plebanii.