XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 października 2023r.

1. Dzisiaj odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19.00 w salce na plebanii.
    • Piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. Po mszy wieczornej Nabożeństwo Fatimskie. Następnie Rycerze Jana Pawła II poprowadzą nabożeństwo ekspiacyjne za grzechy przeciwko życiu.
    • Sobota – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z II roku przygotowań o 16.00 w kościele.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali XXIII Dzień papieski pod hasłem „Jan Paweł II cywilizacja życia.” Przed kościołem będą zbierane ofiary na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  4. Można zgłaszać imiona zmarłych na wypominki. Imiona zapisujemy na kartkach, które leżą na stoliku za ławkami i przynosimy do księży w zakrystii lub kancelarii. Wypominki mogą być jednorazowe, czyli odczytywane na Cmentarzu Komunalnym w dniu Wszystkich Świętych i w kościele w Dzień Zaduszny oraz roczne odczytywane w każdą niedzielę w kościele o 9.00. Na kartkach prosimy o zaznaczenie rodzaju wypominek.
  5. Rozpoczynamy w naszej parafii nowy kurs przygotowujący do Bierzmowania dla młodzieży z klasy VIII szkoły podstawowej. Zapisy w zakrystii po mszach świętych lub w kancelarii do 15 października.