XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 października 2022r.

1. Dzisiaj przeżywamy tzw. niedzielę statystyczną, czyli liczymy ile osób było na mszach świętych i przystąpiło do Komunii Świętej. Prosimy o spokojne wychodzenie z kościoła, aby wyznaczone osoby mogły wszystkich policzyć.
    • Wtorek – spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych o 19.00.
    • Czwartek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera, po mszy wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.
    • Sobota – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który wspiera zdolne dzieci z ubogich rodzin.
  4. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie po mszy wieczornej (ok. 18.30) i w niedziele o 17.30. We wtorki i czwartki różaniec prowadzą dzieci.
  5. 15 października o godz. 16.00 rozpoczynamy kurs przedmałżeński w naszej parafii. Narzeczonych, którzy chcieliby wziąć w nim udział zapraszamy do kancelarii parafialnej celem zapisania się.
  6. Można zgłaszać imiona zmarłych na wypominki. Imiona zapisujemy na kartkach, które leżą na stoliku za ławkami i przynosimy do księży w zakrystii lub kancelarii.
  7. W każdy wtorek o 19 w świetlicy zapraszamy na warsztaty rękodzieła.
  8. Przypominamy, że zamówione intencje mszalne należy potwierdzić najpóźniej 2 tygodnie przed terminem.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.