XXX Niedziela Zwykła, 24 października 2021

1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny. Ofiary na tacę przeznaczone są na misje.
    Czwartek – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  3. Można zgłaszać imiona zmarłych na wypominki. Imiona zapisujemy na kartkach, które leżą na stoliku za ławkami i przynosimy do księży w zakrystii lub kancelarii.
  4. W uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada Msze Święte będą odprawione w naszym kościele o 8, 9.30 i 18. O 10.00 będzie Msza Święta na nowym cmentarzu komunalnym. O 17.00 procesja wypominkowa za zmarłych w kościele. 2 listopada we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych msze o 7, 9 i 18. Procesje wypominkowe za zmarłych po mszach o 9 i 18.
  5. W sklepiku parafialnym jest nowa książka pt. „Kroki do wolności od złych duchów. Przewodnik dla osób zniewolonych” autorstwa ks. Dr. Włodzimierza Cyrana.
  6. Parafialny zespół Caritas:
    – zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „ Mój Święty Patron”. Podpisane prace formatu A4 prosimy dostarczyć do przyszłej niedzieli 24.10. do zakrystii lub sklepiku parafialnego. Wystawa prac, ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród odbędzie się 31 października po Mszy Świętej dla dzieci o godzinie 11. Regulamin konkursu wyłożony jest na stolikach za ławkami i w sklepiku.
    – zaprasza na cotygodniowe warsztaty dla miłośników rękodzieła. Warsztaty odbywać się będą w każdą środę po Mszy wieczornej w salce parafialnej.
    – w sobotę 23 października będzie wydawana żywność z programu FEAD. Zapraszamy osoby objęte programem po odbiór w godzinach 9:00 do 10:00″.
  7. Przypominamy o konieczności noszenia maseczek w kościele.
  9. W tym tygodniu odeszła do Domu Ojca z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Barbara Michalak. Wieczny odpoczynek….