XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 października 2023r.

1. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii:
    • Środa – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele będą odprawione o 8.00, 9.30 i 18.00. Msza Święta na Cmentarzu Komunalnym o 11.00 po czym nastąpi procesja wypominkowa za zmarłych. Z racji uroczystości nie będzie Nowenny do MB Nieustającej Pomocy.
    • Czwartek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.00. Procesje wypominkowe za zmarłych po mszach o 9.00 i 18.00.
    • I Piątek – spowiedź podczas porannej mszy świętej i od 17 do 21, podczas adoracji od 19 do 20 będzie nam towarzyszyła modlitwą i śpiewem Grupa Adoracyjna,
    • I Sobota – spotkanie dla Bielanek o 9.00, Różaniec wynagradzający o 17.00.
  2. W przyszłą niedzielę adoracja po mszy o 12.30.
  3. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w poszczególne dni od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  4. Od 3 do 8 listopada zapraszamy na Różaniec za zmarłych – w dni powszednie po mszy wieczornej, w niedzielę o 17.30.
  5. Można zgłaszać imiona zmarłych na wypominki. Imiona zapisujemy na kartkach, które leżą na stoliku za ławkami i przynosimy do księży w zakrystii lub kancelarii. Wypominki mogą być jednorazowe, czyli odczytywane na Cmentarzu Komunalnym w dniu Wszystkich Świętych i w kościele w Dzień Zaduszny oraz roczne odczytywane w każdą niedzielę w kościele o 9.00. Na kartkach prosimy o zaznaczenie rodzaju wypominek.
  6. Informacje dla kandydatów do bierzmowania z II roku przygotowań:
    • Rozmowy z II grupą kandydatów w sobotę od 10.00 do 13.30,
    • Spotkanie w sobotę o 19.00, obecność obowiązkowa.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie wczorajszego Balu Wszystkich Świętych. Katechetom dziękujemy za zorganizowanie kilku wystaw prac konkursowych o różańcu i świętych.
  8. Dzieci, które zbierały obrazki na Różańcu prosimy o przyniesienie podpisanych kapliczek do najbliższego piątku. Nagrody za Różaniec w przyszłą niedzielę.
  9. Zapraszamy na:
    • Pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu w sobotę 18 listopada 2023, organizowaną przez Parafialny Zespół Caritas. Zapisy do 5 listopada.
    • Pielgrzymkę dla mężczyzn szlakiem św. Jakuba do Smoszewa w sobotę 25 listopada 2023r. Zapisy do 12 listopada.