XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 października 2022r.

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali wczorajszy Bal Wszystkich Świętych dla dzieci. Wzięło w nim udział ponad 30 dzieci i rodziców.
    • Wtorek, 1 listopada – uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o 8.00, 9.30, 10.00 (na cmentarzu komunalnym) i 18.00. Procesja wypominkowa za zmarłych o 17.00.
    • Środa, 2 listopada – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze Święte o 7.00, 9.00 i 18.00. Procesje wypominkowe za zmarłych po mszach o 9.00 i 18.00. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
    • I Czwartek – adoracja i modlitwa o powołania po mszy wieczornej.
    • I Piątek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa. Spowiedź podczas porannej mszy świętej i od 17.00 do 21.00.
    • I Sobota – spotkanie Bielanek o 9.30 w świetlicy. Konferencja przed chrztem o 16.00, Różaniec wynagradzający o 17.00. Zapraszamy na tę modlitwę wszystkich chętnych do włączenia się w Koła Żywego Różańca w naszej parafii. Po Różańcu krótkie spotkanie dla KŻR. Po mszy wieczornej spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania z II roku przygotowań.
  3. W przyszłą niedzielę adoracja po sumie o 12.30. Spotkanie Rady Parafialnej o 19.00 w świetlicy.
  4. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w poszczególne dni od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  5. Od 3 do 8 listopada będziemy modlili się za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach na Różańcu. W dni powszednie po mszy wieczornej, w niedzielę o 17.30.
  6. Można zgłaszać imiona zmarłych na wypominki. Imiona zapisujemy na kartkach, które leżą na stoliku za ławkami i przynosimy do księży w zakrystii lub kancelarii. W dniu 1 listopada Msza Święta na Cmentarzu Komunalnym zostanie odprawiona o 10.00.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 19 listopada. Szczególnie zachęcamy osoby pragnące włączyć się w modlitwę Kół Żywego Różańca w naszej parafii. Zapisy i informacje po mszach świętych w zakrystii oraz w kancelarii.
  8. W październiku odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca: śp. Wojciech Karpiński, Jerzy Ostaszewski, Genowefa Fabisiak, Barbara Jasińska, Aniela Granuszewska. Wieczny odpoczynek…
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.