XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 listopada 2023r.

1. Dzisiaj zapraszamy na adorację po mszy o 12.30 z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
    • Czwartek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
    • Piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
    • Sobota – wspomnienie św. Marcina z Tours. W tym dniu przypada 105 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Msze Święte w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszki z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  4. Do 8 listopada (środa) odmawiamy w naszym kościele różaniec za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach. W niedzielę o 17.30, w dni powszednie po mszy wieczornej.
  5. Zapraszamy na:
    • Pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu w sobotę 18 listopada 2023, organizowaną przez Parafialny Zespół Caritas. Zapisy do 5 listopada.
    • Pielgrzymkę pieszą dla mężczyzn szlakiem św. Jakuba do Smoszewa w sobotę 25 listopada 2023r. Zapisy do 12 listopada.
  6. W naszym kościele zostało włączone ogrzewanie. Prosimy o zamykanie drzwi. Podczas sezonu grzewczego ofiary zbierane na tacę w drugie niedziele miesiąca (czyli w przyszłą niedzielę) będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.