XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 listopada 2023r.

1. Dzisiaj zbieramy przed kościołem ofiary do puszki z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym. Taca przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła.
    • Poniedziałek – wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski. Różaniec Fatimski o 17.00.
    • Czwartek – wspomnienie NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.
    • Piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
    • Sobota – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy. Spotkanie dla ministrantów o 9.00, próba przed Bierzmowaniem o 16.00. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z I roku przygotowań o 18.45.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Światowy Dzień Ubogich. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne. Przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Koła Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Nowym Dworze Mazowieckim. O 19.00 zapraszamy na spotkanie z p. Marią Możdżyńską, która będzie opowiadała o historii miasta Nowego Dworu Mazowieckiego.
  4. W sobotę, 18 listopada udamy się w pielgrzymce autokarowej do Gietrzwałdu. Wyruszamy o 7.00 sprzed kościoła. Przewidziana jest msza święta, zwiedzanie, modlitwy i obiad.
  5. Dzisiaj można się jeszcze zapisywać na Pielgrzymkę pieszą dla mężczyzn szlakiem św. Jakuba do Smoszewa w sobotę 25 listopada 2023r.
  6. W marcu przyszłego roku planujemy wystawienie Misterium Męki Pańskiej. Zapraszamy chętnych (także do roli statystów) do zgłaszania się w zakrystii.
    • Norbert Lipski, kawaler i Paulina Depowska, panna. Obydwoje z Parafii św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim. Zapowiedź pierwsza.
    • Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.