XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 listopada 2022r.

 1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Koło Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Ruchowo z Nowego Dworu Mazowieckiego przeprowadza zbiórkę do puszek przed kościołem na rzecz swoich podopiecznych. Dodatkowo zbieramy ofiary do puszki z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym. Różaniec Fatimski o 17.00. Po mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Parafialny Zespół Muzyczny „NaNowo”.
 2. W tym tygodniu:
  • Środa – wspomnienie NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia,
  • Czwartek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
  • Piątek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, podczas wieczornej adoracji będzie nam towarzyszyła modlitwą i śpiewem grupa adoracyjna od 19 do 20.
  • Sobota – spotkanie dla ministrantów o 9.00.
 3. W przyszłą obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
 4. Zapraszamy do wspólnego obejrzenia filmu o bł. Kardynale Stefanie Wyszyńskim w kinie Wisła w Warszawie 21 listopada o 20.00. Koszt 40zł. Zapisy do przyszłej niedzieli w zakrystii lub kancelarii.
 5. Kandydatów do Bierzmowania z II roku przygotowań zapraszamy w sobotę na spowiedź o 10.00 i spotkanie o 18.30.
 6. Zostało włączone ogrzewanie kościoła. Prosimy więc o zamykanie drzwi.
 7. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego, gdzie można nabyć m.in. znane powieści o św. Piotrze i św. Pawle pt. „Szata” i „Wielki Rybak”.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.