XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 listopada 2023r., UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dzisiaj przeżywamy ostatnią niedzielę roku liturgicznego, która jest obchodzona jako Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po mszy o 12.30 będzie krótka adoracja, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Jezusowemu. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.
    • Czwartek – święto Św. Andrzeja, Apostoła,
    • I Piątek – spowiedź podczas porannej mszy świętej i od 17.00 do 21.00. Szczególnie zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Podczas adoracji między 19 a 20 będzie nam towarzyszyła modlitwą i śpiewem Grupa Adoracyjna.
    • I Sobota – Różaniec Wynagradzający o 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czyli czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku Roraty będą odprawiane o 6.30. Zapraszamy szczególnie dzieci z lampionami. Spotkanie Rady Parafialnej o 19.00 w świetlicy.
  4. Dzieci w wieku szkolnym zapraszamy w sobotę 2 grudnia w godzinach 10.00 – 13.00 do świetlicy na gry, zabawy i zajęcia plastyczne.
  5. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego, gdzie rozpoczynamy rozprowadzanie świec wigilijnych i stroików bożonarodzeniowych.
  6. Dnia 5 grudnia (wtorek) rozpoczniemy w naszej parafii wizyty duszpasterskie zwane „kolędą”.
    • 05.gru               wtorek                    Jarzębinowa 1
    • 06.gru               środa                      Jarzębinowa 5 i 7
    • 07.gru               czwartek                Jarzębinowa 3
    • 09.gru               sobota                    Jarzębinowa 9,11,13,15
    • 11.gru                poniedziałek         Dębowa 84
    • 12.gru               wtorek                    Dębowa 82
    • 13.gru               środa                       Dębowa 80
    • 14.gru               czwartek                 Dębowa 78
    • 15.gru               piątek                      Dębowa 74
    • 16.gru               sobota                     Dębowa 76, segmenty, domy
    • Kolędę będziemy w tym roku rozpoczynali o 16.00 w dni powszednie a w soboty o 10.00. Ofiary złożone podczas kolędy będą przeznaczone na odnowienie ściany frontowej naszego kościoła oraz na nowy zamykany konfesjonał.
  7. W marcu przyszłego roku planujemy wystawienie Misterium Męki Pańskiej. Zapraszamy chętnych (także do roli statystów) do zgłaszania się w zakrystii.